heet water per kop
10 sep. 2025
Kokend water dispenser of kokend water kraan? Dit is het voordelige alternatief
Een kokend water kraan – zoals de bekende modellen van Quooker®, Franke® of Grohe® – staat bij veel consumenten hoog op het verlanglijstje. Direct kokend water uit de kraan is immers ontzettend handig. Maar wie zich verdiept in de aanschaf, schrikt vaak van de prijs én van het energieverbruik.
Er bestaat echter een slim alternatief voor een kokend water kraan: een kokend water dispenser, ook wel heetwaterdispenser genoemd. De Aurora 3-in-1 biedt hetzelfde gemak, maar dan zonder de hoge kosten.
8 sep. 2025
Koud en heet water in één apparaat: gemak voor het hele gezin
Het leven met een gezin zit vol drukke momenten. ’s Ochtends willen de kinderen snel hun ontbijt en een beker drinken, terwijl u zelf nog probeert een kop thee te zetten of alvast water te koken voor het avondeten. Na school en werk volgen vaak sport, huiswerk en koken.In al die momenten is water onmisbaar – soms kokend heet, soms ijskoud. Met een koud en heet water dispenser zoals de Aurora 3-in-1 heeft u dit altijd binnen handbereik. Eén apparaat dat het dagelijks leven in een gezin een stuk gemakkelijker maakt.
7 apr. 2025
Altijd direct heet water voor één kop thee – zó doe je dat zonder Quooker
Snel heet water voor één kop thee. Een waterkoker duurt lang en u kookt altijd teveel water. Met een quooker of andere kokendwaterkraan kunt u wel snel 1 kop heet water tappen, maar is het systeem de hele dag door water warm aan het houden... Niet erg energiezuinig en bovendien erg duur in aanschaf. Een heetwatertap op het aanrecht is een voordelig alternatief voor een kokendwaterkraan, maar dan heeft u wel een waterkoker en een heetwaterdispenser op uw aanrecht staan... Kan dat niet makkelijker? Met de Laica Dual Flo waterkoker heeft u het beste van 2 werelden!